esmaspäev, 27. jaanuar 2014

Natuke tänasest jooksutrennist

Eile oli puhkepäev ja täna kavatsesin jooksma minna. Täna töölt vaba päev ja laps jäi hommikul ilusasti lasteaeda. Siis oli aega hommikul korralikult kõht täis süüa ja ennast kesklinna MyFitnessisse vedada. Eks hommikul ikka käis peast läbi mõtte, et ei lähe täna kuhugile ja vedelen lihtsalt terve päeva, aga õnneks ma nii loll ikkagi polnud :-D. 

Joostud sai siis 7 km järjest. 200m alguses kõndisin ja siis hakkasin jooksma. Miski pärast näitas pulsikell kokku 7.5km, nii et ei teagi kumba siis rohkem uskuda, kas jooksulindi km või pulsikella omi. Igastahes on tegemist minu rekordiga. Uskumatu lihtsalt mõelda, et eelmise suve alguses kui jooksmisega alustasin oli minu jaoks raske 1 min järjest jooksta. Nüüd suudan tund aega järjest. Täna tegin ka intervalle, ehk siis jooksin vahepeal kiiremini ja siis jälle pulss maha ja rahulikumalt. See, et ma sellist asja teha suudan nii pika distantsi jooksul näitab vaid seda, et pulsi järgi treenimisest on kasu ja mu võhm järjest kasvab. Lihtsalt niiiiiiiiiiii super hea on olla nüüd ja tunda uhkust oma arengu üle. Hoia alt 15 km ( See siis minu eesmärk järgmise suve lõpuks ;)!! Lisaks tegin siis oma kõhulihase seeriaid ja seekord proovisin venitamise asemel lihashooldust hoopis teha. Tunne oli küll palju parem kui peale tava venitamist, nii et arvatavasti vahetan nüüd venitamise hoopis lihashoolduse vastu välja. 

Nüüd siis lapsele lasteaeda järele. Tal on täna esimene tantsutund, nii et täna saab siis ka temalt palju muljeid kuuldud. Loodan, et tal läheb seal kõik kenasti :). 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar