pühapäev, 30. märts 2014

Millega ma vahepeal tegelenud olen?

Ilmselgelt need, kes natukenegi minu blogi jälgivad näevad, et pole enam nädalakokkuvõtteid ega muid kirjutisi ammu olnud. Nimelt polegi midagi väga kokku võtta, sest see millega hetkel tegelen ei saa panna trenni nimetuse alla, kuigi lihaseid pole mitte ükski trenn suutnud mul nii valusaks võtta kui see rassimine millega praegu tegelen. 

Oh seda aiarõõmu

Olen rääkinud eelmistes postitustes, et ostsime maja. Tänaseks oleme korterist välja kolinud ja selle üle andnud. Majas veel ei ela, kuna otsustasime teha ikka korraliku remondi enne kui sisse kolime. Põrandad uued jne jne. Nii, et kõik vähegi vabad hetked mis mul on, olen maja juures. Müttan ja rassin, nii et higi otsa ees, aga ma ausalt ka pole mitte mitte kunagi nii õnnelik olnud. Ma olen nii tänulik oma mehe vanematele, et nad meid aitavad, nii nõu kui ka jõuga. Riisumised olen enamvähem üksi teinud- see mu lemmiktöö :-D, kuigi korteri eluga 1.5 aasta jooksul soiku ja siidikäpastunud käed läksid peale esimest suuremat riisumist villi, on see ikkagi mu lemmik töö. Tulemus ju kohe näha ;-). 


Panin ükskord prooviks pulsikella ka käe peale kui põrandat kaevasin ( peame mulla ära vedama ja uued põrandad tegema) ja poole päevaga või noh 3 tunniga oli kaotatud juba üle 900kcal, siis sai pulsikellal aku tühjaks ja ülejäänud päeva ei tea. Aga minu juttu point on, et kuigi ma otseselt trenni praegu ei tee, siis niisama ma ei istu ja ausalt liigun vist praegu rohkem kui kunagi varem. Ja see on nii hea. Ikka super on omada oma aeda ja maja ja siis selle kallal töötada. 

Eelmine päev jõudsin nii kaugele...

Jaa töö läheb edasi :D 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar