kolmapäev, 12. märts 2014

Puhkus teeb kehale head

Eelmine nädal oli minu kohta üsnagi trennivaene, kuid samas tundsin, et keha on väsinud ka, kuna joosta väga ei jõudnud ja isegi 5km tundus raskena. 


Tahtsin niiiiii väga minna eile jooksma, aga kahjuks siiski ei jõudnud. Täna vaba päev ja siis võtsingi ette, et teen pikema distantsi jälle. Otsustasin, et lähen naudin ilma, head muusikat ja lihtsalt jooksen. Tühja nendest km aegadest ja üleüldse ajast. Ainuke mida jälgisin oli pulss, kuna tahan, et see ikkagi järjest madalamaks koormuse juures muutuks. Ilm oli super mõnus, tuul oli poolel distantsil mõnusalt kõrvalt, nii et õhku mida hingata jätkus küllalt. Ülejäänud pool distantsist oli tuul vastu, ja üsna suurel tõusul lõi hinge korralikult kinni, aga polnud hullu ja kogu km sai 10.5km, peale mida veidike veel kõndisin ka, et jalgu lõdvestada.  Kõik see näitab, et vahel ongi hea lihtsalt joosta, tuletades meelde endale miks ma üldse jooksen ja miks see mulle nii väga meeldib. 

Igastahes kokkuvõtlikult oli super jooks ja nüüd sellest saadud super enesetunne,,, ahhh, ühesõnaga teeb puhkus ikka kehale head :-D.
Lõpetuseks üks minu lemmik jooksmislaul. Lihtsalt nii innustav kuidagi ja annab koheselt sellise heatuju efekti :-D Soovitan ;-)!!
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar