laupäev, 18. juuli 2015

Lauri Ausi mälestussõit

Sai täna käidud siis Lauri Ausi mälestussõidul Luual. Sõitsin rattaga sinna ja tagasi ka, nii et kokku sai sõidetud täna 51km sõidetud. 
See oli väga hea kogemus ja kindlasti väga vajalik eeltöö järgmise nädala pühapäevaks- Pandivere rattaralliks. Esimene sõit, kus polnud organiseeritud vahetused grupis jne... ehk siis nagu päris võistlusel. Tempo oli rahulik. Sain harjutada teiste ratturite jälgimist ja grupis edasi liikumist. Vahepeal läks grupp liiga laiaks, seetõttu püüdsin võtta teeääre poole, sest autod sõitsid meist ikkagi mööda ja päris ohtlik oli olla seal autode poole. Õnneks sain sellega hakkama. Sattusin seeläbi tuule kätte, aga vähemalt sain ohutumalt sõita. Tempo ja distants polnud ju ka teab mis katsumust pakkuvad, nii et ei olnud mul seal tuule käes häda midagi :-D. 
Väike peeglienekas :D Järgmise nädala lõpus peaksin uued riided ka kätte saama,,,, ei jõua enam ära oodata ;)

Pean endale normaalsema kiivri ostma :D 

Õhtusöök peale trenni

Garmini väljavõtte

Väga hea, et selliseid üritusi korraldatakse ja mälestatakse seeläbi rattureid, kes on meie seast liigvara lahkunud. Kõige kurvem selle loo puhul on see, et purjus juht, kes Lauri Ausile otsa sõitis, sai karistuseks vaid 3,5 aastat vangistust ja kaotas aastaks juhtimisõiguse, aga sellised kord Eesti seadused on- tapja saab aasta, varas saab 10 :(. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar