laupäev, 22. august 2015

Gran Fondo Estonia

Pole nüüd vahepeal kirjutanud. Sai käidud ka Võru rattarallil, mis oli äärmiselt raske minu jaoks. Jäin peagrupist maha üsna ruttu, kuna keegi tore inimene sõitis mulle esijooksu sisse. Seetõttu võtsin hoo maha ja nii ta läks. Aga samas oleksin nagunii maha jäänud, sest mäed olid seal tõesti väga rasked ja sain oma elu (mida siiani vähemalt mäletan) max pulsi 192 bpm ka kätte. Võistluste alla lisan ka tulemuse, mis seal saavutasin. Endaga ise olen mega rahul, sest tõesti andsin endast kõik, mis sel päeval anda andis. 

Sai võetud ette ka tõsine eneseületus ja osaletud Gran fondo Estonial. 231km ja sõitsin 30km/h grupis. Ajaks tuli ametliku kohaselt 7 tundi 57 minutit. Läksin rongiga eelmine päev juba Tallinna, sest start oli hommikul kell 8.00 ja nii vara ühtegi rongi Tallinna ei läinud. Ööbisin Center hotellis, mis oli täitsa norm. Õhtul sai käidud Al Bastione restoranis pasta- ja pitsapeol, kus sai kõht järgmiseks päevaks korralikult täis pugitud. Järgmine päev peale sõidu lõppu anti ka toidutalong, millega sai Püssirohukeldris pasta taldrikutäie ja koogi. 

Sõiduga jäin väga rahule ja üllatuslikult ei olnud järgmine päev üldse hull olla. Ainult käed põlesid megalt ära päikesest. 

Selfie enne Al Bastionesse minekut

Hotellituba, ratas ikka enda lähedal :D 

Super kaunis restoran Al Bastione 

Käisin ka esimest korda Tallinna vanalinna uudistamas. Väga kaunis ja vaatamist jagus pidevalt. 
Kõik lõpetajad said medali ja kõik osalejad kandsid samasugust särki, mille sai samuti endale mälestuseks. 

 Garmin ähvardas tühjaks saada ja seetõttu salvestasin suurema osa sõidust ära. Lõpuks pidas ta siiski lõpuni vastu, aga ei tahtnud riskida :D Selfie, mis on tehtud tänasel kerimis/taastumistrennil. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar