reede, 25. detsember 2015

Kauneid pühi!!

Esiteks häid pühi kõigile!! 

Teen siis väikese sissekande, et mida siiani teinud olen. Rattahooaeg lõppes minu jaoks septembriga, sest siis sai vaid paar korda väljas sõidetud ja ülikool hakkas ka pihta. Vaba aega oli null :D. Trennis käin siiski edasi, aga ütlen ausalt, et on olnud ka selliseid nädalaid, kus olen vaid 1 korra jõudnud. Suve koormusega ei anna võrrelda. 
Põhitrenn, kus praegu käin, on BodyPump. Loodan, et seal olevad kükid aitavad mul kevadel kergemini rattavormi taastada ja tegelikult arvestades vormi, mida saavutasin sügiseks, siis usun, et 2016 kevad peaks olema põhi ikka palju korralikum all kui 2015 (mil sai terve talv söödud ainult ja vaid väikesed jalutuskäigud alates jaanuarist tehtud). Plaanid hakkavad juba tekkima ja plaanin võtta ka kevadel vabaainena ühe aine, milles pean koostama treeningplaani endale. Tahan selle teha rattasõidu jaoks+ lihastrenn. Trennis käin MyFitnessis :). 

Kaalu on ka toredasti juurde tulnud,,, kaalu peal pole käinud, ei julge :D, aga tunnen riietest. Nagu karu, kes talveks rasva kogub :D Oleks siis külm vähemalt :D. 

Rattasõitu igatsen hullupööra. Spinning pole see sama,,,, pole isegi poolt seda kui see mis on värskes õhus sõitmine. Tean, et osad käivad praegu ka ja ega ma ei ütle ka, et ma varsti alla ei anna ja ka juba ratta selga ei roni. Kiusatus on suur :D, aga samas tean, et külm tuul on minu vigastatud põlvele halb. Eks näis, mis see ilmataat teeb meil siin. 
Uuendusi veel niipalju ka, et küünetööga on nüüd lõpp. Sain tööle õpetajaks kooli, erialasele tööle ja lisaks sellele veel ülikool ka. Praegu on enamus eksameid tehtud ja ilusasti läbi saadud, seega saabki nüüd natuke rohkem jälle trennile ja perele keskenduda :). Ja hea on ka see, et õpetaja puhkuseks on 56 päeva, nii et see rattahooaeg peaks tulema korralik :D. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar