laupäev, 30. aprill 2016

Kuu kokkuvõte/kaalulangus

Hei, Hei !
Panen siis pildina aprillikuu treeningud, enamasti siis jõusaal, aga jõusaalis teen enne lihastrenni alati ka cardiot 20-25min. Järgin selle lehekülje treeninplaani + mõned harjutused ise lisaks http://www.gymaholic.co/articles/workouts/30/intense-women-workout-routine  (See on 3-päevane intensiivne, mida olen ka teinud, kuid praegu teen pigem seda 5-päevast, kuid 1. ja 2. päeva koos, 3. ja 4. päeva koos ja siis 5. päeva eraldi + BodyPumpy trenn üks kord nädalas).

Kes tahavad, et saadaksid need treeningakavad wordi failina (pildid juurde pandud, kuid pole tõlgitud, sest saan inglise keelest suht hästi aru:), siis küsige julgesti piretilu@gmail.com ;). 

Kaalulangust on tulnud siis -3kg ja sentimeetreid olen kaotanud kokku 23cm (tervelt kehalt kokku) ja olen päris rahul, sest see on täpselt selline rahulik tempo, milles jätkata soovin. Eelkõige on muutunud pilt, mida ma peeglis näen ja selle üle tunnengi enim rõõmu. 

Pikk pikk tee on veel käia, aga praegu olen oma arengu üle küll väga rõõmus ning loodan, et see jätkub samas suunas.

First month with IIFYM and my weight loss is 3kg and I have lost  23cm of my body, so I am very happy with the results and going to keep on working on it. I really love the way my body has changed and I am happy with the picture I see in the mirror. Pilt minu Insta kontolt :) 01.05.16- One small step at a time! 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar