esmaspäev, 31. oktoober 2016

Oktoobrikuu kokkuvõte (Treening ja dieet)

See oli siis esimene selline kuu, kus mul pole olnud mitte ühtegi vabaeinet. Viimane vabaeine (eine, kus ma ei lugenud/arvestanud makrosid ja ei kaalunud midagi) oli 3. oktoober Narva puhkusel. Viimased 2 nädalat on üsna raskesti kulgenud, sest olen tõesti andnud endast 110% ja kaal lihtsalt ei liigu nii nagu peaks. Kuu alguses tundus, et kõik liigub niiöelda "raamatu teksti" kohaselt, aga nüüd on keha mingis jamas ja kuigi on ka allapoole kõikumisi olnud, siis lõppkokkuvõttes tuleb nädala peale ikkagi seisak. Mu keha on lihtsalt äärmiselt kohanemisvõimeline ja jonnakas. 
Trennidega läheb hästi. Pingutan ja annan endast maximumi. Teen nüüd trenni (nagu ka juba eelnevalt rääkinud olen) treeneri koostatud kava järgi ja treener juhendab mind ka söömisel (ei ole mingi toitumiskava peal, vaid endiselt makrode järgi ja arvestan järjest rohkem ka mikrotoitaineid- kiudained, vitamiinid, suhkur). Iga nädal on veidi erinev- raskuste ja intensiivsuse poolest. Sel nädalal kavas intensiivne nädal, nii et pean veel kuidagi ära jõudma pingutada ja siis on järgmisel nädalal puhkenädal (nädal, kus teen sama palju trenni, aga lihtsalt raskused on madalamad ja seeriaid vähem), mida ootan juba nagu laps ootab jõuluvana :D :D. 
Lihaste treeningjaotus on endiselt sama: 2x nädalas jalg + õlg; 1x selg + rind, 1x selg + käed + kõht (kõhtu teen tegelikult 3x nädalas kokku + bodybalancesis on ka kõhu osa). Sellele lisaks siis kardio (mida pean ka järjest rohkem tegema) ja 1 bodybalance trenn nädalas. 
Treeningtunde tuleb nädalas kokku tavaliselt 8.30-11 tundi. 

Kaalukaotus (30.sept-31.okt):  -1,8kg. 
Sentimeetreid kogu kehalt kokku: -11,5cm (kõige rohkem on kahjuks see kuu rinnad vähenenud. Ei tea, et miks valida ei võiks saada, et kus kohast rasv kaob... oh jah... )Garminist pildid... pikk kuu ja ei mahtunud tervenisti pildile :D.Ja nüüd teen endale pika pai, sest sain selle postituse õigeaegselt tehtud :D! Ja mis seal muud kui......I CAN AND WILL DO THIS ;)!!!  :D 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar