laupäev, 17. detsember 2016

ProPud Njie- proteiini pudingute arvustuspostitus / ProPud protein pudding reviewpost


Lõpuks on need pudingud müügil ka Tartus. Osta saab neid Tartu kaubamaja toiduosakonnast. Hind on vägagi krõbe, aga samas kui võrrelda proteiini batooniga, siis on need isegi veidi odavamad. 
Proovisin need kõik järgi ja tahan teiega oma arvamust neist jagada ;).

Šokolaadimaitseline (Chocolate): Ausalt öeldes kartsin väga, et mis siis saab kui need süüa ei kõlba. Raha oli juba ju kulutatud ja mitte vähe. Šokolaad oli esimene, mida proovisin ja üllatus oli suur ning meeldiv. Maitseb tõesti nagu pudding ja ei ole üldse üleliigselt keemiane. Palju proteiini tooteid jätab pärast söömist vastiku meki suhu, aga see oli väga mõnus ja täitis ka kõhu peale trenni korralikult ära. Hea on ka see, et neil on lusikad kaasas, nii et hea valik peale trenni haaramiseks ;). Mulle kunagi väga meeldisin Tere puddingud ja salamisi lootsin, et need on äkki sarnase maitsega ja võin šokolaadi maitse puhul küll väita, et maitselt see alla ei jäänud, aga samas on oluliselt makrosõbralikum valik. 

Kas ostaksin veel seda? Usun, et see on oma hinda väärt ja maitse oli tõesti meeldiv, nii et kui rahakott vähegi võimaldaks, siis kindlasti ostaksin seda teinekordki. Hea vaheldus kohupiimale, eriti kui puddingud meeldivad ;) 
100g makrod: 72kcal V10g; R1,5g; S 4,6g (Pakendis 200g) 

Vanillimaitseline: 
Seda maitsesin siis kõige viimasena. Minu arvates sama hea kui šokolaadi oma, aga kui hiljem mõtlema hakkasin, siis otsustaks pigem, et vanillimaitseline on minu lemmik. Kui ma mõtlen kõigi kolme maitse peale, siis just vanilli on see, mida usun, et kindlasti veel ostan. Mõnusalt mahe ja kreemjas ning mitte liiga magus. Minu lemmik ;)!
Filmisin selle ja karamellimaitselise taste testi ka üles ja te leiate need minu Youtube kanalilt :) 

100g makrod: 72kcal V10g; R1,5g; S 4,6g (Pakendis 200g) 


Karamellimaitseline:  
Oli magusam kui šokolaadi oma, aga jättis sellise jahuse järelmaitse. Kuigi seda on kõige rohkem kiidetud või noh on paljude lemmik, siis minu arvates jääb maitselt šokolaadi omale alla. Muidu jällegi väga sarnane Tere puddingule, kuigi välimus oli väga ebaahvatlev :D Rahast kahju ei hakanud, aga enam ei ostaks seda maitset. 

100g makrod: 72kcal V10g; R1,5g; S 4,6g (Pakendis 200g) 


Kokkuvõtteks ütleksin, et tegemist on mõnusate vahepaladega, mida kiirel päeval kaasa haarata. Tore on see, et ka lusikas on kaasas ja kindlasti on see makrosõbralik valik, mida poest leida. Kas just igapäev neid tarbida on igaühe enda otsus, aga aeg-ajalt on need kindlasti maitsvad vahepalad, mis ei ole liigselt keemiamaitsega ning ei maitse nagu topsike kurbust (ehk siis liiga dieedi maitsega :D). Eriti soovitan neid proovida kui puddingu maitse muidu ka meeldib ja soovite vaheldust ning veidi valgurikkamat alternatiivi. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar