reede, 13. jaanuar 2017

Pohla-õunapärg martsipaniga /Apple-foxberry-marzipan strudel recipe


Tahan Teiega jagada seda retsepti, sest ausalt öeldes valmis see vägagi kerge vaevaga ja on hea asi, mida külalistega jagada. Kõige tüütum osa on kerkimise ootamine :D, aga kõik muu oli juba kergelt teostatav. 

Soovin siia lisada ka enda tehtud kringlisse läinud täpsed kogused, juhul kui keegi neid makrotoitainete saamiseks soovib kopeerida. Kõik kogused on lõpuks kokku arvestatud ehk siis näiteks 2 muna oli 108g ja peale määrimiseks läks veel 50g muna = 158g muna. Või on ka kokku arvestatud. Makrode arvutamiseks panin kõik asjad jälle enne paberile kirja ja siis lisasin myfitnesspali. See on hea ka selle jaoks kui juhul on vaja mõni toiduaine ise MyFitnessPalis luua, sest seda ei ole andmebaasis. Mina pidin näiteks pohlade lisamiseks pakendilt toitumisalase teabega siis toiduaine äppi lisama. 
Mulle martsipan väga maitseb ja see kringel sai ka tõeliselt hea. Mina võtsin muidugi imeväikese tüki seda, aga ikkagi. Tänu paindlikule dieedile saan seda väikest tükki endale lubada ja selliseid asju ka ikkagi maitsta :). Külalistele ka meeldis ja kringel saigi ühe õhtuga kenasti peaaegu otsa. Homseks jäi ka 3 tükki, mis on väga hea, sest ega sellised küpsetised ju järgmisel päeval enam nii head ei olegi ja on tore kui ruttu otsa saavad :). 


Annan ka väikese update´i prepi osas. Nimelt tuli DEXa uuringus välja see, et rasvaga koos olen kaotanud ka päris palju lihasmassi. Seetõttu on kevadine võistlemine küsimärgi all ja hetkel sai treeneriga koos otsustatud, et vaatame jooksvalt, et kas jõuan selleks ajaks valmis ja kas on siis ka midagi näidata üldse või olen liiga kokku kuivanud. 
Mina annan endast 100% ja loodan väga, et sellest ka piisab. Mingit esikohta ma nagunii ei jahi, aga lavakogemust tahaks ikka väga saada, sest võib-olla mulle üldse see lavaline osa sellest spordialast ei meeldi... see on täiesti võimalik. Nii, et jah, elame näeme :). YouTube´is on uus video ka üleval muide ;) ---> Refeed päeva terve päeva söögid video

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar