pühapäev, 23. aprill 2017

Update- mis siiani toimunud on ja kuidas edasi?

Instagrammist pilt (keha update 14.aprill 2017;
Jalalihaste suurenemine on ikka väga märgata juba

Siin ilmas on nii palju inimesi, kes tunnevad teiste õnnetusest rõõmu. Ma tean, et on inimesi, kes iga minu ebaõnnestumise juures käsi kokku löövad, kuid neile on öelda mul vaid üht- viha pidamine on sama, mis võtta mürki ja loota, et teine inimene sellesse ära sureb! Pidage seda siis meeles, kui mõtlete neid õelusi ;).

Ma otsustasin kaks viimast postitust maha võtta, sest ma kipun olema liiga avameelne. Liiga endale ligi laskev.... kuid mingisuguse vahemärkuse soovin ma siiski siin blogis teha. 

Praegune seis on siis selline, et olen viimased nädal ja 2 päeva viibinud haiglaravil. Mulle tehti operatsioon, mis oli üsna raske ja sellest taastumine võtab omajagu aega. See kõik on mulle palju õpetanud. Pannud mind tõsiselt mõtlema siiani tehtud eluvalikute üle, kuid seejuures näen ma siiski selles kõiges hetkel vaid positiivset ja suurt arengu võimalust. Ma ei viska oma unistusi kõrvale, vaid hindan need lihtsalt veidi üle ning üritan nendeni püüelda natuke ennast vähem hävitaval viisil. Ma saan nüüd aru, et ilma terviseta ei ole miski muu siin elus võimalik ja pigem tasub haiguse korral see 2-3 päeva puhata, kui olla hiljem mitu kuud haige/taastumas. Järgmised kuu aega ei saa ma üldse trenni teha. Siis alustan vaikselt kardio treeninguga ja seejärel saan 2 kuu möödudes jätkata lihastreeninguga. Lihasmass säilib nii pika treeningu taustaga kui minul on 3 nädalat, seejärel hakkab vaikselt langus. Minu praeguseks eesmärgiks on saada endale diagnoos. Ma tõesti kavatsen panna oma tervise esikohale ja enne ei jäta kui ennast jälle oma vanusele vastavalt tunnen. 

Pildiotsingu value your health tulemus

Ma olen väga positiivselt meelestatud ning püüan olla selle kõige eest tänulik. Iga õppetund siin elus tuleb meile põhjusega. Meie ülesanne on lihtsalt analüüsida ja õppida, et mida me peaksime aru saama, mida meile üritatakse öelda? Kuhu poole oma elu suunama peaks?  


Selle kogemusega olen ma aru saanud, et kes on need inimesed, kes minust tõeliselt hoolivad. Olen saanud aru, kes on mu tõelised sõbrad ja lähedased ning siinkohal on olnud üllatusi. Vahel võib mõni inimene olla nii hooliv, et toob lausa pisara silma, kuigi varem teda nii lähedaseks ei pidanudki. Need on need inimesed tänu kellele ma sellest kõigest kindlasti üle saan ja ainult tugevamaks muutun. 

Muresid on palju ja katsumusi ka- lahutus, terviseprobleemid....aga eks antakse nii palju koormat kui kanda jõuad. 

Mulle nii meeldib see ütlus: 

“When we long for life without difficulties, remind us that oaks grow strong in contrary winds and diamonds are made under pressure.”
– Peter Marshall


See on väga õige ja olen seda elus korduvalt tunda saanud, et just nii ongi. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar