neljapäev, 14. detsember 2017

Podcastid mida kuulata - teadmistes peitub jõud.

Alustaksin sellest, et tooksin välja, et mida sõna podcast üldse tähendab ja mis see on: "Podcasting (taskuhääling? rahvahääling? paunhääling?) on 2004 sügisel tekkinud standard, mis võimaldab sinu arvutis jooksval programmil märgata lisandunud saateid ning neid automaatselt sinu arvutisse (ja MP3-mängijasse) laadida. Podcasting põhineb laialtlevinud RSS standardil. Podcastingust räägitakse ka kui asünkroonsest raadiost: sa ei pea olema vajalikul hetkel raadio ees (e. sünkroonis) vaid võid tellida sind huvitavad saated enda arvutisse / MP3-mängijasse ning kuulata neid täpselt siis kui sulle sobib." (Allikas: http://podcast.kuku.postimees.ee/mis-podcasting/) 

Mina avastasin enda jaoks podcastid siis, kui Amanda Bucci lõi enda podcasti - Bucci radio. Olen teda jälginud juba pikka aega ja vaadanud ära peaaegu kõik tema YouTube videod. Ta on üks lemmik fitness inimesi minu jaoks ja on väga huvitav olnud jälgida tema arenemist bikiinifitness võistlejast tubliks ja austatud ärinaiseks. 

Miks podcaste kuulata? 
Nende abil on võimalik harida ennast teemadel, mis sind huvitavad. Mina kuulan neid enamasti hommikul sööki valmistades või pikema mealprepi ajal. Siis ju ei ole aega kusagile vaadata ja see mõjub justkui audioraamatuna. Olen nii nii palju infot tänu sellele juurde saanud ja seetõttu soovin ka teiega oma lemmikuid jagada. Jagan need soovitused kaheks - võistlemise põhised ja need, mis sisaldavad rohkem üldist tervist (sh mentaalset) ja sobivad seeläbi ka inimesele, kes tingimata võistelda ei plaani, vaid tahab lihtsalt olla parim versioon iseendast ;)! Neid on võimalik kuulata läbi soundcloud tasuta äppi telefonis või ka arvutist. 

Elustiil/ tervis/ iseenda parimaks versiooniks saamine: 
Võistlusspordi (kulturismi) põhised: 


Kindlasti lisan jooksvalt siia veel juurde, kui neid rohkem meelde tuleb, aga need on põhilised, keda kuulan :). 

Lõppu tahaks anda ka ühe toidualase soovituse. Olen pikalt tahtnud proovida pistaatsiapähklist tehtud võid ja lõpuks võtsin selle kadalipu ette. Näpud tuikasid pärast kõvasti (see koorte ära kiskumine), aga tulemus oli seda 100% väärt! Ülimõnus soolakas ja sobitud ülihästi nii soolase kui magusa pudru peale :)! Nii, et kellel köögikombain olemas on, siis soovitan pähklivõisid ikka ise valmistada. Siis teate täpselt, et mis seal sees on. 

Pilt instagrammist @piretkyb. Magus puder snickersi ja bounty kommiga, vürtsitatud piparkoogimaitseainega ja peal siis pistaatsiapähkli või ;). Nämm! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar