neljapäev, 12. juuli 2018

Võistlusmeigi koolitus - teadmised kogu eluks!

Käisin pühapäeval (8.juuli) kaua ette planeeritud võistlusmeigi koolitusel imeandeka Katriini juures - FB ja tema instagram. Ta tegutseb hetkel Viljandis, kuid sügisest peaks taas rohkem ka Tartus viibima. Õnneks oli ta nõus mind koolitama ja aitas mul ka kõik vajamineva välja valida. Olen selle eest talle igavesti tänulik, sest mina olen meigimaailmas täielik võhik. Seetõttu pean kiitma ka tema kannatlikkust, sest mul ikka vahepeal hakkas käsi väga värisema ja eneseusk sai otsa, aga tema süstis minusse seda piisavalt, et ikkagi koolitus kenasti lõpuni teha ja teadmised endasse ammutada :D. Eks prepi ajal raske ka....see väsimus, mis tekib on meeletu ja mitu tundi meikida, kuulata ja üritada kõike meelde jätta....see oli raske :D.
Ilmselgelt on mul veel meeletult palju arenemisruumi, aga õnneks on Katriin andnud ka minu harjutustele tagasisidet ning usun, et läbi selle saan lõpuks ideaalse look´i võistlusteks ;)! Esimene pilt siis look ´ist mille tegin koolituse lõpuks (see ei ole võistlusmeigi põhjale, sest on minu naha tooni :D, aga harjutasime etapid läbi lihtsalt). Enne seda tegime harjutusi võistlusmeigi põhjale, tema pool nägu, siis mina järgi, üks silm jne...põhja harjutused ja jumestuskreemi proovimised jne. Ühesõnaga nägu sai ikka korralikult vatti ja kui õhtul selle meigi maha võtsin....see oli VALUS :D :D. Glitter ja kogu see võistlusmeik on ikka nahale vääääääga ränk katsumus. Õnneks sain ka palju soovitusi näonaha hoolduseks ning ülihea näokreemi soovituse enda nahale, mis on ülikuiv kahjuks (BIODERMA Atodrem Nutritive, Nourishing cream, saadaval apteegist ;).


Järgmine pilt siis minu esimesest kodu harjutusest. Ilmselgelt on seda niiiiiii veider vaadata, sest grimm ei ole ju kehal ja siis on see vahe nii suur. Lisaks on sellel paaaaaaaaaaalju vigu :D, mille kenasti Katriin ka mulle välja tõi ja mida järgmised korrad kindlasti arvesse võtan. Lisaks mainin ära, et kindlasti ei ole tegemist minu "päris" võistlusmeigiga - et nüüd täpselt nii lähengi lavale :D...et ripsmed juba nartsud jne, sest ma lihtsalt harjutasin neid etappe ehk need ripsmed olid juba vatti saanud koolitusel ja läksin ka nende puhastamisega veidi hoogu. Nüüd sain need taas korda, aga võistlusteks võtan nagunii "värsked" ;). Lisaks mängin veel toonidega jne, aga põhiline ongi minu jaoks saada lihtsalt need oskused käppa...sulatamised, hajutamised, laineri tugevus jne jne ;). 

Ja kolmas pilt siis minu niiöelda "igapäevane" glämm look. Tahtsin lihtsalt jällegi harjutada ning proovisin ka ühte vana matti huulepulka, et kuidas selle püsivus on ning ka seda, et kuidas üldse meik vastu peab pikale päevale. Selline võiks iga päev välja näha :D :D. Jäin ise ikka väga rahule selle meigiga. Ripsmed ka taaskasutusena mul juba pikast ajast, et kui veidi pidulikum üritus on olnud, siis olen neid ikka kasutanud. Tahtsin harjutada ka seetõttu, et mul on varsti sünnipäev tulemas (31.juuli) ja nüüd tean, et mida muuta sünna look´i jaoks :). Nii põnev maailm :D. Olen enda üle juba seetõttu uhke, et mina hakkasin üldse meikima alles 20ndates eluaastates ja siis tähendas see ka vaid ripsmete üle tõmbamist. Mingit normaalsemat silmameiki ja aluspõhja olen katsetanud viimased paar aastat alles ja igapäevaselt ei meigi ma ennast üldse. Minu max meik on veidi peitekreemi silma alla ja ripsmete värvimine :D. Minu noorem õde on mind aidanud siiani kui olen pidanud veidi pidulikumatel asjadel käima, aga nüüd tõesti tunnen, et saan ise hakkama, seetõttu ka - oskused ja teadmised kogu eluks ning tunnen, et see koolitus ja kõik see tavaar....see oli seda investeeringut väärt! 
Lisaks on mul nüüd palju julgem tunne ka võistlustel, sest üks võistlus plaanis ka Soomes ning saan ise meiki tehes palju säästa ning kindla peale välja minna, nii et jah....igati asjalik investeering :)!
Kui Teil küsimusi, siis kirjutage julgesti. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar